chcem_pomoct_ikonky_Rodiny   CHCEM POMÔCŤ RODINÁM

Darovanie u nás je jednoduché a transparentné. Rodinu, ktorej chcete pomôcť si môžete vybrať priamo zo ZOZNAMU RODÍN, ktorým nadácia Pomoc druhému dlhodobo pomáha.

Ak ste si nevybrali konkrétnu rodinu, ktorú by ste radi podporili, môžete darovať peniaze na konto Nadácie, ktorá ich prerozdelí medzi jednotlivé príbehy podľa potreby.

Sme zárukou, že 100% vašich darov určených na pomoc rodinám, smeruje na priamu pomoc každej jednej z nich.

   CHCEM DAROVAŤ 2% Z DANE

Pomôcť môžete tiež poukázaním svojich 2% zo zaplatenej dane, čo pre Vás nepredstavuje žiaden výdavok, no pre rodiny má táto pomoc veľký význam. Na uľahčenie, sme pre Vás pripravili všetky potrebné tlačivá s vopred vyplnenými údajmi nadácie, ktoré nájdete na stiahnutie TU.

Rodičia, ktorí majú záujem zbierať 2% z daní prostredníctvom nadácie Pomoc druhému, kontaktujte nás prostredníctvom info@pomocdruhemu.sk.

chcem_pomoct_ikonky_Narodeniny   CHCEM DAROVAŤ SVOJE NARODENINY

Zdá sa Vám, že už máte všetko čo potrebujete a Vaši blízky nevedia čím Vás na narodeniny potešiť? Alebo len cítite, že chcete urobiť niečo zmysluplné? Oslávte tento rok svoje narodeniny trochu inak a zmeňte tak niečí život. Vzdajte sa svojich narodeninových darčekov a získajte namiesto nich pocit, ktorý Vám nenahradí žiaden materiálny dar.

vo formáte ROK-MESIAC-DEN
(napr. 2013-04-08)

Ako to funguje

1. Zaregistrujte sa a prisľúbte svoje narodeniny

Jednoducho vyplňte registračný formulár vyššie a sľúbte tak svoju pomoc v prospech detí a rodín z Nadácie Pomoc druhému. Podeľte sa o tomto rozhodnutí so svojimi známymi aby aj oni vedeli, že tento rok Vám nemusia kupovať žiadnu bonboniéru.

2. Vytvorte kampaň

Pár dní pred Vašimi narodeninami sa Vám pripomenieme a pošleme pár rád a tipov ako postupovať a čo najefektívnejšie požiadať svojich priateľov a rodinu, aby peniaze, ktoré by investovali do darčeka pre Vás, venovali na pomoc rodinám, ktoré to naozaj potrebujú.

3. Zmeňte život

Po ukončení Vašej kampane Vás informujeme o celkovej vyzbieranej sume a Vy budete môcť rozhodnúť o jej konkrétnom využití v prospech jednej či viacerých z našich rodín.

chcem_pomoct_ikonky_Partner   CHCEM SA STAŤ PARTNEROM

Zakladatelia nadácie Pomoc druhému vnímajú filantropiu ako základný kameň rozvoja spoločnosti a pozývajú každého k spolupráci. Staňte sa aj vy jedným z našich dlhodobých partnerov a umožnite tak budovať transparentný systém priamej pomoci KONKRÉTNYM RODINÁM.

V prípade, že máte záujem pridať sa k nám, ozvite sa nám na info@pomocdruhemu.sk

chcem_pomoct_ikonky_Dobrovolnik   CHCEM SA STAŤ DOBROVOĽNÍKOM

Rodiny, ktorým pomáhame, potrebujú nielen peniaze. Niekedy potrebujú radu a niekedy len čas – oddýchnuť si. Zapojte sa a staňte sa aj vy našim DOBROVOĽNÍKOM.